PALETLEME SİSTEMLERİ
KNOW-HOW
VE ÇÖZÜMÜ
BİR ARAYA
GETİRİYORUZ
ROBOTLU PALETLEME
ROBOTLU PALETLEME
YÜKSEK SEVİYE PALETLEME
YÜKSEK SEVİYE PALETLEME
DİĞER İŞLEM ÇÖZÜMLERİ
DİĞER İŞLEM ÇÖZÜMLERİ

ROBOTLU PALETLEME

Dünyanın en büyük ve en iyi bilinen robot üreticisi Fanuc Robotics'in çözüm ortağı ve sistem entegratörüyüz. Torbalanmış ürünler (çimento, bina kimyasalları, alçı, un gibi) ve kutulanmış ürünler (içecek, gıda, ev aletleri, lamine parke vb.) gibi çeşitli endüstriler için yüksek kaliteli robotik paletleme çözümleri sunmaktayız. Ayrıca panel ve rulo ürünleri (İzolasyon panoları ve rulolar, tekstil ürünleri ve benzeri) içeren sektörlere hizmet sunmaktayız. Müşterinin ürün ve süreçlerine uygun etkili robot çözümleri tasarlamaktayız.

 

Fanuc Robot
ONAYLI
SİSTEM
ENTEGRETÖRÜ
1300
TORBA/SAATTEN
4500
TORBA/SAATTE
KADAR
1350
KG'A KADAR
TAŞIMA
KAPASİTESİ
5 METRE
KOL UZANMA
MESAFESİ

6 EKSENLİ

Yüksek teknoloji ve tasarımın bir araya getirilmesi, mümkün olan en yüksek verimlilikle herhangi bir paletleme görevini çözmemize yardım etmekte. Aynı robota bağlı çok fonksiyonlu ataşman tasarlama, üretme ve yükleme seçeneği, bizi küresel endüstrideki en yenilikçi oyunculardan biri yapar. Yalnızca robotik paletleme hatları üretmekle kalmıyor, know-how ve çözümü bir araya getiriyoruz.

robotic_content_4.png

ÇOK FONKSİYONEL ROBOT TAKIM ÖRNEĞİ;

1-Kavrama Elemanları
2-Palet Alma Ünitesi
3-Vakum Seperatörü Alma Ünitesi
4-Yan Basınç Ünitesi
5-Üst Basınç Ünitesi
6-Lazer Yüksek Ölçüm Sensörü
7-Boşluk Oluşturma Birimi

YÜKSEK SEVİYE PALETLEME

Üst Seviyeli Paletleme hatlarımız A'dan Z'ye üretilmektedir. Müşterimizin ihtiyaçlarına göre tasarım, en üst seviye standart malzemelerle yapılan üretim, kurulum ve devreye alma adımlarıyla sona ermez. Bakım ve yedek parça temini de dahil olmak üzere satış sonrası hizmetlerimiz süreci tamamlar. Bu hatlar çoğunlukla tüm sanayilerdeki craft ve PP torbaları paletlemek için tercih edilir.

Fabrikamızda üretilen üst düzey çanta paletleme hatlarının asıl odak noktası verimlilik ve kalitedir. Amacımız estetik kaygıların yanı sıra depolanması ve taşınması kolay olan ürünler için emniyet sağlamaktır. Kontrol ve reddetme sistemi seçenekleri, mükemmellik ve matematik konularını bir araya getiren standartlaşmayı daha da arttırıyor.

DİĞER İŞLEM ÇÖZÜMLERİ

other_1.jpg

 

other_2.jpg

other_3.jpg